Wzorniki reklamowe – sposób na atrakcyjną prezentację produktów firmowych

Wzorniki reklamowe – sposób na atrakcyjną prezentację produktów firmowych

Firmowe wzorniki reklamowe stanowią atrakcyjną dla oka i praktyczną formę zaprezentowania produktów. Kiedy warto zdecydować się na zakup wzorników? Jakie ich rodzaje dostępne są w sprzedaży? Gdzie można je zamówić?

Wzorniki reklamowe – dlaczego warto je stosować?

Wzorniki pozwalają na prezentację produktów firmowych w wygodny i przystępny sposób. Mają wszechstronne zastosowanie i sprawdzają się w wielu branżach.

Zakupienie wzorników reklamowych może być korzystnym posunięciem. Atrakcyjnie wyglądające wzorniki reklamowe nie tylko mogą pomóc klientom w wyborze odpowiednich produktów, lecz też mogą pozytywnie wpłynąć na wizerunek i rozpoznawalność firmy.

Kiedy warto zakupić wzorniki reklamowe?

Wzorniki mogą być wykorzystywane bezpośrednio w firmie, gdzie klienci mogą na miejscu sprawdzić różne rodzaje materiałów. Również wykorzystywane są one w sklepach internetowych, które wysyłają próbki materiałów do klientów.

Odpowiednio wykonane wzorniki reklamowe mogą pomóc w prezentacji niemalże każdego materiału – od tkanin używanych przy szyciu ubrań, firan i zasłon, poprzez płytki ceramiczne do łazienek i kuchni, a skończywszy na farbach i tynkach.

Rodzaje wzorników reklamowych

Obecnie wzorniki reklamowe można zakupić w wielu wariantach i dopasować je do materiałów, które mają być w nich wykorzystane. Wyróżniamy poniższe rodzaje wzorników pod kątem ich konstrukcji:

Wzorniki tablicowe

Mają formę tablicy tekturowej, która zawiera wyklejone próbki materiałów. Tablica może być wyposażona w uchwyt do jej powieszenia.

Wzorniki skrzydłowe

Wyglądają jak okładka książki i mogą być wyposażone w 2, 3 lub w 4 skrzydła. W zależności od rodzaju wzornika znajdujące się w nim próbki mogą być wklejone na stałe albo wyjmowane.

Wzorniki wachlarzowe

Mają formę rozkładanego wachlarza. Próbki umieszczane są wtedy na specjalnym nicie – śrubie, dzięki czemu pozwalają na łatwe wysuwanie próbek z wachlarza i porównywanie ich ze sobą.

Wzorniki wieszakowe

wyposażone są w wieszak, który pozwala na łatwe rozwieszenie ich na wieszaku.

Wzorniki w formie teczek i walizek

Są to personalizowane teczki i walizki, wewnątrz których umieszczane są próbki materiałów. Te największe mogą być wykorzystane również do dużych materiałów, które są trudne w przenoszeniu.

Gdzie zamówić wzorniki reklamowe?

Personalizowane wzorniki reklamowe z logo firmy i próbkami można zakupić u producentów wzorników.

Z ofertami producentów wzorników reklamowych można bliżej zapoznać się na ich stronach internetowych, gdzie dostępne są również galerie ich dotychczasowych realizacji.

You Might Also Like

Leave a Reply

Back to top