Betelli – ekskluzywne obuwie podwyższające dla mężczyzn debiutuje w Polsce

moda meska

Na polskim rynku debiutuje marka Betelli, oferująca dla nich ekskluzywne obuwie podwyższające o 7 cm.


Niezależnie czy mamy 160 cm czy 180 cm wzrostu, dodatkowe i niewidoczne 7 cm zadowoli każdego z nas. Dzięki nim możemy wyglądać bardziej efektownie i z klasą, zarówno na co dzień, w kontaktach biznesowych jak i w towarzystwie żony, która założy szpilki na wieczorne przyjęcie.

Obuwie podwyższające – jak to działa?

Buty podwyższające Betelli to specjalnie zaprojektowane obuwie, które nie tylko dodaje wzrostu, ale także zapewnia wygodę i komfort dla ich użytkownika. Wykonane są one z najwyższej jakości materiałów, w większości z naturalnych skór. Buty Betelli mają proporcje tradycyjnego obuwia, na pierwszy rzut oka nie widać żadnej różnicy. A jednak podwyższają sylwetkę nawet o 7 centymetrów, wszystko dzięki specjalnie zaprojektowanemu kształtowi buta i ukrytej wkładce podwyższającej oraz odpowiednio wyprofilowanej podeszwie. Wkładka wewnątrz buta amortyzuje jednocześnie nacisk, co korzystnie wpływa na komfort podczas chodzenia.

W zgodzie z trendami

Buty Betelli dostępne są w szeregu modeli i zróżnicowanej kolorystyce. W ofercie firmy znajdą coś dla siebie zarówno zwolennicy klasycznej elegancji, jak i sportowego casualu. „Nasi projektanci dbają przede wszystkim o zapewnienie komfortu użytkownikom obuwia, ale nie bez znaczenia pozostaje zgodność z aktualnymi trendami w modzie” – mówi Magda Furmanek z firmy Betelli. „Nasze obuwie nie jest przeznaczone jedynie dla panów chcących dodać sobie kilka centymetrów wzrostu, ale dla prawdziwych miłośników dobrego stylu” – podkreśla.

You Might Also Like

Leave a Reply

Back to top