Prestige Męski z Białostocką Kartą Dużej Rodziny

moda meska

Białostocka Karta Dużej Rodziny to działający od września ubiegłego roku program, który ma sprawić, iż stolica województwa podlaskiego stanie miastem w jeszcze większym stopniu przyjaznym rodzinom. Niedawno do grona firm oferujących ulgi w ramach BKDR dołączył sklep odzieżowy Prestige Męski.

Każdy posiadacz Białostockiej Karty Dużej Rodziny, który zdecyduje się dokonać zakupów w sklepie firmowym Prestige przy ul. Zwycięstwa 26, może liczyć na 10% upustu od standardowej ceny.

– Co ciekawe, ten stały rabat w naszym wypadku obejmuje cały asortyment, czyli koszule, garnitury, spodnie, krawaty, paski i inne dodatki – wyjaśnia Krzysztof Kosmowski, właściciel sklepu.

Wbrew pozorom oferta ta nie skupia się wyłącznie na dorosłych mieszkańcach regionu

Po produkty firmy od dawna chętnie sięgają bowiem także młodsi białostoczanie – Prestige Męski często ubiera więc osoby przygotowujące się do pierwszego w życiu wydarzenia wymagającego nieco bardziej eleganckiego stroju: egzaminu gimnazjalnego, studniówki czy matury.

Białostocka Karta Dużej Rodziny jest programem skierowanym do dużych rodzin – wychowujących co najmniej troje dzieci w wieku do 18 lat (do 26 lat, o ile dzieci uczą się lub studiują), zameldowanych i zamieszkałych w Białymstoku oraz prowadzących wspólne gospodarstwo domowe.

Posiadacze Karty, obok ulg i upustów oferowanych przez partnerów programu (sklepy, restauracje czy hotele) mogą też liczyć na zniżki przy zakupie biletów okresowych Białostockiej Komunikacji Miejskiej, niższe ceny za miejskie przedszkola i żłobki oraz tańszy wstęp do miejskich obiektów sportowych czy instytucji kultury.

You Might Also Like

Leave a Reply

Back to top