Luksusowe kosmetyki La Sultane de Saba dostępne w Polsce

Luksusowe kosmetyki La Sultane de Saba dostępne w Polsce

Kosmetyki La Sultane de Saba bazują na starożytnych, orientalnych rytuałach, które pozwalały kobietom na zachowanie młodego wyglądu na lata. Teraz można zakupić je również w Polsce!

Dlaczego warto wybrać kosmetyki La Sultane de Saba?

La Sultane de Saba to francuska marka, która została opracowana po to, aby ożywić dawne rytuały pielęgnacyjne kobiet znane w krajach Orientu.

Sekretem kosmetyków La Sultane de Saba są luksusowe składniki, między innymi masa perłowa, złoto, woda różana, które od wieków znane są ze swoich skutecznych właściwości pielęgnujących. Teraz zamknięte są w formie wygodnych w stosowaniu kosmetyków, z których każda z nas może korzystać w domowym zaciszu.

Obecnie są one sprzedawane także w Polsce przez oddział La Sultane de Saba Polska, który odpowiada za ich dystrybucję.

Linie kosmetyków La Sultane de Saba

La Sultane de Saba oferuje szeroką gamę produktów, do których zaliczane są produkty do twarzy oraz produkty do ciała. Dodatkowo uzupełnia je linia ekskluzywnych perfum.

Produkty do twarzy La Sultane de Saba dzielone są na dwie linie – złotą oraz różową. Linia złota, która włącza między innymi kremy i maseczki do twarzy, bazuje na luksusowym złocie w formie drobinek, które efektowne rozświetlają skórę i odżywiają ją. Linia różana bazuje natomiast na cennych składnikach pozyskiwanych z róży.

Produkty do ciała La Sultane de Saba to przede wszystkim mleczka do ciała, masła do ciała, kremy do rąk, mydła, mgiełki oraz olejki kosmetyczne i peelingi. Dzięki nim można zadbać o swoje ciało kompleksowo, przygotowując domowy rytuał Spa. Wspaniale wygładzają skórę, nawilżają ją, odżywiają, a także pomagają w redukcji niedoskonałości jak cellulit, wiotkość skóry.

Zabiegi z użyciem kosmetyków La Sultane de Saba

Kosmetyki La Sultane de Saba używane są również podczas profesjonalnych zabiegów kosmetycznych. Aktualnie można skorzystać z nich w wybranych salonach kosmetycznych oraz salonach Spa na terenie całej Polski.

Do dyspozycji są wyjątkowe zabiegi kosmetyczne na twarz i na ciało, które zapewniają wyjątkowy relaks oraz kapitalne efekty w poprawie wyglądu skóry. Stosowane regularnie pozwalają na utrzymanie jej młodzieńczego wyglądu i redukują widoczne niedoskonałości.

Gdzie można kupić kosmetyki La Sultane de Saba?

Obecnie oddział La Sultane de Saba Polska – https://lasultanedesaba.pl/ oferuje kosmetyki we własnym sklepie internetowym. Można także zakupić je w wybranych drogeriach oraz salonach kosmetycznych.

Z dokładną ofertą kosmetyków La Sultane de Saba można zapoznać się już teraz w internecie.

You Might Also Like

Leave a Reply

Back to top