Murapol poszerza ofertę mieszkaniową w Toruniu

nieruchomosci murapol

Grupa Murapol wprowadziła do oferty 136 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej przekraczającej 5,9 tys. mkw., które powstaną w dwóch czterokondygnacyjnych budynkach zaprojektowanych w trzecim etapie inwestycji Murapol Nowy Toruń. Łącznie w ramach projektu Grupa zaoferowała blisko 500 lokali w siedmiu budynkach realizowanych przy ul. Strobanda w Toruniu.

Wprowadzony do sprzedaży trzeci etap projektu Murapol Nowy Toruń, podobnie jak pozostałe inwestycji z „oferty 2 000”, będzie posiadał wdrożony Home Management System, rozwiązania umożliwiające zdalne sterowanie za pomocą np. smartfonu oświetleniem, ogrzewaniem, wodą oraz urządzeniami zapewniającymi bezpieczeństwo mieszkania.

Aktualnie komercjalizowane lokale zaprojektowane w trzecim etapie inwestycji Murapol Nowy Toruń posiadają najpopularniejsze metraże – od 26-metrowych kawalerek, przez 2-, 3- aż po 4- pokojowe mieszkania o powierzchni 60 mkw. Dla osób poszukujących większych metraży przewidziano możliwość łączenia lokali. Do mieszkań na parterze będą przynależały ogródki, a na pozostałych kondygnacjach obszerne balkony. Teren wokół budynku zagospodarowany zostanie zielenią, zaś z myślą o najmłodszych lokatorach na terenie inwestycji zaprojektowano plac zabaw. Dla zmotoryzowanych mieszkańców lokali powstających w ramach trzeciego etapu przewidziane zostały 178 miejsca postojowe.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Murapol Architects Drive Sp. z o.o. należącej do holdingu Murapol. Harmonogram realizacji wprowadzonych do oferty mieszkań przewiduje rozpoczęcie prac budowlanych w pierwszym kwartale br.

Przekazanie kluczy nabywcom lokali, zgodnie aktualnym planem, nastąpi w trzecim kwartale 2020 r

– Obecność Murapolu na rynku deweloperskim miasta wpisuje się w przyjęty przez Grupę model biznesowy działalności, w którym ważny aspekt stanowi geograficzna dywersyfikacja na terenie kraju. Jesteśmy obecni nie tylko na terenie sześciu największych rynków, ale także w mniejszych lokalizacjach posiadających potencjał dla działalności deweloperskiej, przykładem takiego miasta jest Toruń. Aktualnie komercjalizowana inwestycja Murapol Nowy Toruń to jeden z dwóch projektów deweloperskich realizowanych przez Spółkę w mieście Kopernika. W portfelu naszych toruńskich inwestycji znajduje się także projekt Murapol Apartamenty Staromiejskie, realizowany przy ul. Grudziądzkiej – mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol SA.

Murapol Nowy Toruń to osiedle zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Jar w północnej części miasta. Bliskość lasów i terenów zielonych, przy jednoczesnej możliwości dotarcia na toruńską Starówkę w ciągu kwadransa oraz niewielkiej odległości od obu mostów łączących miasto i dobrym połączeniu drogowym z węzłem autostrady A1 to niewątpliwe zalety tej lokalizacji.

Drugą inwestycją realizowaną w Toruniu przez Grupę Murapol jest projekt deweloperski przy ul. Grudziądzkiej – Murapol Apartamenty Staromiejskie, w ramach którego w dwóch budynkach powstaje 181 mieszkań.

You Might Also Like

Leave a Reply

Back to top