Odblaski reklamowe – pomysł trafiony gadżet reklamowy!

gadzety reklamowe

Szukasz pomysłu na gadżet reklamowy, który będzie praktyczny i będzie budować pozytywny wizerunek Twojej firmy? Pomyśl o odblaskach reklamowych! Sprawdź najważniejsze informacje dotyczące zakupu odblasków z nadrukiem!

Dlaczego warto kupić odblaski reklamowe?

Gadżety jak odblaski reklamowe pozwalają jednocześnie na promowanie firmy oraz mogą zapewnić większe bezpieczeństwo podczas poruszania się po drogach czy uprawiania sportów.

Do wykonania odblasków reklamowych stosowane są specjalne materiały o bardzo dobrych właściwościach odblaskowych. Odbijają one światło ze znacznej odległości i pozwalają na natychmiastowe zauważenie używających je osób nawet z dalszej odległości. W rezultacie zwiększają bezpieczeństwo i mogą zapobiegać poważnym wypadkom.

Dla firmy, która wybiera odblaski jako gadżety reklamowe, decyzja ta może być także korzystnym krokiem wizerunkowym, ponieważ świadczy ona wtedy o firmie jako o dbającej o bezpieczeństwo swoich klientów.

Warto też podkreślić, że odblaski reklamowe mogą być zakupione w przystępnych cenach i poddane personalizacji, czyli można umieścić na nich logo, co dodatkowo wspiera działania marketingowe firmy.

Rodzaje odblasków reklamowych

W sprzedaży można znaleźć różne odblaski reklamowe przeznaczone dla wielu grup docelowych – dzieci i młodzieży oraz dla osób dorosłych.

Wśród dostępnych odblasków reklamowych znajdują się:

  • Breloczki odblaskowe – mogą mieć różne kształty, na przykład koła, trójkąta, serduszka, zwierzątka. Wykonane są z materiałów jak plastik, miękka folia, a nawet mogą mieć postać maskotek odblaskowych.

  • Opaski odblaskowe – wykonane są z cienkiej folii, która umieszczona jest na podkładzie pozwalającym na jej samoczynne zwijanie się, na przykład na ręce, rurze roweru.

  • Szelki odblaskowe – to gadżet reklamowy, który doskonale sprawdzi się dla sportowców, na przykład dla biegaczy, osób jeżdżących na rowerze. Dostępne są także w wariancie przeznaczonym dla dzieci.

  • Torby odblaskowe – mają najczęściej formę worków i plecaków wykonanych z odblaskowych materiałów.

Ceny odblasków reklamowych

Ceny za odblaski rozpoczynają się od kilkudziesięciu groszy netto za odblaski foliowe, plastikowe. Z kolei kamizelki czy maskotki to koszt kilku złotych.

Gdzie można kupić odblaski reklamowe?

Obecnie odblaski reklamowe są oferowane w wielu firmach prowadzących sprzedaż gadżetów reklamowych. Są one także poddawane personalizacji przez umieszczenie na nich nadruków. Wobec tego firmy mogą wykonać je na indywidualne zamówienie, według projektu dostarczonego przez klienta.

Firmy mogą kupować także odblaski reklamowe za pośrednictwem internetu – to wygodny i szybki sposób na zamówienie odblasków z logo firmy.

You Might Also Like

Leave a Reply

Back to top