Sharp KC -G50EUW – inteligentny oczyszczacz w Twoim domu

Sharp KC -G50EUW - inteligentny oczyszczacz w Twoim domu

Z roku na rok popularność urządzeń do sterylizacji powietrza rośnie, coraz częściej znajdują zastosowanie w domach, mieszkaniach, czy nawet pomieszczeniach biurowych. Dzięki wzrastającej popularności rośnie również ilość producentów, a także liczba dostępnych modeli. 

Jakiego producenta oczyszczacze oraz nawilżacze  będą najlepsze i czym właściwie kierować się przy wyborze  modelu do użytku domowego?

 

Oczyszczacze oraz nawilżacze marki Sharp – postaw na jakość i funkcjonalność

W branży urządzeń do filtracji powietrza prym wiedzie japoński producent Sharp znany również jako producent elektroniki użytkowej, jest tutaj zdecydowanym liderem. Oczywiście ma to swoją uzasadnioną przyczynę. Oczyszczacze oraz nawilżacze marki Sharp wykazują udowodnioną wysoką skuteczność, którą osiągają dzięki zaawansowanej filtracji, ich działanie jest na tyle inteligentne, że urządzenie takie jak oczyszczacz Sharp KC -G50EUW, będzie w stanie pracować samodzielnie, bez ingerencji użytkowników. Ponadto urządzenia Sharp są ciche, mają designerski wygląd, a także są uniwersalne nadają się zarówno do użytku domowego jak i firmowych biur, czy np. sal przedszkolnych. Sharp stawia na jakość i bezpieczeństwo komponentów, oczyszczacze i nawilżacze marki Sharp są także niezwykle proste w obsłudze, to równie ważne co sama skuteczność.

Sharp KC -G50EUW - inteligentny oczyszczacz w Twoim domu

Na co zwracać uwagę podczas wyboru pierwszego urządzenia do domu na przykładzie modelu oczyszczacz Sharp KC – G50EUW

Sam wybór odpowiedniego urządzenia może okazać się nie tak prosty jakbyśmy tego oczekiwali, ilość naprawdę dobrych modeli od Sharp może przytłoczyć, aby jednak wybrać jak najlepiej warto zwrócić szczególnie  uwagę na kilka parametrów. Jakich?

Po pierwsze powierzchnia oczyszczania i wydajność, którą należy dopasować do powierzchni w której umieścimy urządzenie-  oczyszczacz Sharp KC -G50EUW posiada powierzchnię oczyszczania 38m2, natomiast wydajność to 306 m 3/h, co czyni go urządzenie doskonale pasującym do średnich powierzchni, które nie przekroczą 38m2.

Po drugie głośność pracy urządzenia- oczyszczacze i nawilżacze to urządzenia, które powinny być uruchomione praktycznie stale, dobrze by było aby pracowały także w nocy, ciężko jest sobie to wyobrazić, jeśli oczyszczacz będzie emitował duży hałas.  Oczyszczacz Sharp KC -G50EUW, wyemituje hałas między 19 a 52 dB, można go wprowadzić w tzw tryb cichy, dzięki czemu jego praca także w nocy nie będzie przeszkadzała. 

Po trzecie cena- jeśli określimy budżet, który zamierzamy przeznaczyć na urządzenie sterylizujące powietrze, zdecydowanie zawęzimy obszar poszukiwań, ceny różnią się zasadniczo, dla przykłady  oczyszczacz Sharp KC -G50EUW  dostępny w profesjonalnych sklepach kosztuje ok. 2599 zł. 

Po czwarte funkcjonalność- oczyszczacze różnią się także pod względem funkcji, im droższe model tym więcej funkcji posiada, warto zastanowić się które są nam niezbędne, jeśli w naszym domu, powietrze jest zbyt suche, należy wybrać model 3w1 czyli oferujący filtrację, jonizację i nawilżenie.  Oczyszczacz Sharp KC -G50EUW proponuje użytkownikom takie funkcje jak: jonizacja, nawilżenie i, tryb Clean Ion Shower, tryb Advanced Auto, tryb Plasmacluster Spot.

Podsumowanie 

Oczyszczacze i nawilżacze powietrza sprawdzą się zarówno w środowisku domowym jak i biurowym. Wybierając pierwsze urządzenie warto pamiętać o jego odpowiednim dopasowaniu, pod kątem powierzchni oczyszczania.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

 

You Might Also Like

Leave a Reply

Back to top